Collection: Winter Magic
Magical snowflake, holiday and winter woodland jewelry.
-
Flurries Collection - Glistening Snow Necklace
Regular price $37.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $37.00 USD -
Flurries Collection - Glistening Snow Earrings - Aged Brass
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USD -
Flurries Collection - Glistening Snow Necklace - Aged Brass
Regular price $37.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $37.00 USD -
Flurries Collection - Winter Mint Earrings
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USDSold out -
Flurries Collection - Winter Mint Necklace
Regular price $37.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $37.00 USD -
Flurries Collection - Winter Mint Earrings - Aged Brass
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USD -
Flurries Collection - Winter Mint Necklace - Aged Brass
Regular price $37.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $37.00 USD -
Flurries Collection - Winter Sparkle Earrings
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USDSold out -
Flurries Collection - Winter Sparkle Necklace
Regular price $37.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $37.00 USD -
Flurries Collection - Winter Sparkle Earrings - Aged Brass
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USDSold out -
Flurries Collection - Winter Sparkle Necklace - Aged Brass
Regular price $37.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $37.00 USD -
FROSTED FOREST Earrings - antique silver
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
FROSTED FOREST Necklace - antique silver
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $44.00 USDSold out -
HOLIDAY CHARM - Hair Clip
Regular price $38.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $38.00 USD -
Sold outHoliday Lights Earrings
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $32.00 USDSold out -
HOLIDAY TREE - Brooch
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USD















